Získejte dotaci na připojení a IT vybavení. Postaráme se, aby vaše technické požadavky byly splněny bezchybně.

Pomáháme základním, středním i vyšším odborným školám po celé ČR. Díky našim bohatým zkušenostem se standardem konektivity přesně víme, jak splnit všechny požadavky. Prověříme, zda splňujete podmínky dotační výzvy, a zajistíme splnění všech potřebných kritérií, včetně zajištění dotace. Poskytneme vaší škole kvalitní internetové připojení, bezpečně zabezpečenou síť, a dodáme výpočetní techniku i audiovizuální a výuková zařízení (například interaktivní tabule). Vše nainstalujeme, uvedeme do provozu a vyškolíme personál pro jejich používání. Po dobu udržitelnosti projektu smluvně zajistíme provoz systému, jeho dohled a podporu. Zajistíme, aby bylo vše v pořádku, a v případě kontroly se osobně účastníme pro zdokladování požadovaných IT parametrů.

Proč řešit konektivitu škol s námi?

  • Pomůžeme vám vyřídit dotaci. Vybereme vhodný dotační program, vysvětlíme jeho podmínky, navrhneme harmonogram prací a postaráme se o realizaci celého projektu.
  • Zajistíme rychlé a stabilní připojení. Žádné výpadky ani dlouhé načítání. Kvalitní výuka potřebuje kvalitní vybavení, proto vám zajistíme rychlé a spolehlivé internetové připojení.
  • Nastavíme síť s maximálním zabezpečením. Postaráme se o celou školní síťovou infrastrukturu. Navrhneme ji tak, aby splňovala všechny podmínky, byla maximálně zabezpečená a zároveň uživatelsky přívětivá.
  • Zapojíme vaši školu do programu Eduroam. Aby vaše škola splňovala podmínky konektivity, musí být v systému Eduroam. Postaráme se o veškerou administrativu a realizaci.
  • Komunikace s kontrolory za vás. Nemusíte rozumět technickým termínům jako IPv6, DNSSEC resolver nebo logování NAT. Vše potřebné doložíme a vyřešíme s kontrolními orgány za vás.
  • Dlouhodobá podpora po zprovoznění. Postaráme se o správu školní sítě i po zprovoznění. Zaručujeme, že vše bude fungovat po celé období nutné pro splnění podmínek konektivity.

Vše vysvětlíme na bezplatné konzultaci

Navštívíme vás a probereme dotační výzvy, které můžete aktuálně využít. Zhodnotíme stávající stav vaší školy a navrhneme další postup. Poté se můžete rozhodnout, zda s námi budete pokračovat.

Nenechte si ujít finanční podporu na kvalitní technické vybavení. Pomůžeme vám se vším a na schůzce rádi zodpovíme vaše dotazy ohledně technologií i dotací. 

Nabídneme řešení a věříme, že vás přesvědčíme o výhodnosti spolupráce s námi. Zda si nás vyberete je ale jen na vás.