Televize (IPTV)

NOVINKA! Od 1. 2. 2019 snižujeme základní cenu na 99 Kč!
Máme nejlevnější internetovou televizi v okolí!
Pokud máte od nás Internet s vyšším tarifem, máte TV zdarma!
S námi ušetříte!

SledovaniTV.cz

S naším připojením můžete slevovat televizi z vašeho počítače, mobilních telefonů a zejména klasické televize.

Proč mít službu SledováníTV?

  • vysoká kvalita obrazu (HD, Full HD, 4K)
  • lze provozovat na WiFi připojení
  • není potřeba DVB-T2 settopbox
  • podpora velkého množství televizí (tzv. Smart TV)
  • nízká cena

Základní balíček, který obsahuje základní sadu programů, nabízíme jen za 99 Kč měsíčně (standardní cena je 199 Kč) (nebo ZDARMA!). V ceně je zpětné přehrávání po dobu 7 dní a nahrávky v délce 50 hodin. Na 14 dní si můžete službu vyzkoušet ZDARMA (stačí registrace na http://sledovanitv.cz).

Dále nabízíme rozšiřující balíčky. Jejich aktuální nabídku  a detailní informace najdete na partnerském webu https://sledovanitv.cz/info/cenik

Naši televizi můžete sledovat z moderní televize, tzv. Smart TV, bez nutnosti zakoupení set-top-boxu. Podporujeme televize značek Samsung, LG, Panasonic a nově Hisense.

Pro sledování na starších a nepodporovaných TV můžete zakoupit set-top-box.

Programy jsou k dispozici v kvalitě SD, HD, Full HD a 4K (v přípravě).

Naše služba se liší od konkurence vysokou kvalitou streamů při poměrně nízkém datovém toku - tj. běží spolehlivě i na WiFi připojení. Podporujeme i moderní formát H.265.

 

Návody

HBO GO

Pokud chcete používat HBO GO, je třeba napřed aktivovat u nás a až poté ještě na webu HBO GO.
Popis služby: https://sledovanitv.cz/online/cz/hbo-go
Podrobný návod je k dispozici na: https://sledovanitv.cz/static/page/hbogo  

 

Díky službě SledovaniTV můžete sledovat své oblíbené pořady kdekoliv a kdykoliv. Nestihli jste svůj oblíbený pořad? Můžete se jednoduše vrátit v čase nebo si pořady automaticky nahrávat. Výhodou SledovaniTV je podpora množství zařízení: SmartTV, AndroidTV, AppleTV, mobilní telefon či počítač. Nabízíme také náš set-top box, který z každé televize udělá tu chytrou ;). O své TV kanály navíc nepřijdete ani o dovolené, fungujeme v celé EU. SledovaniTV - Televize pod palcem!

V klidu si vše vyzkoušíte

Okamžitě sledujete několik TV kanálů zdarma.

Kdykoli a kdekoliv v EU

Oblíbené pořady, seriály, nahrávky a živé vysílání funguje i po celé EU.

Jednoduchost

Nemusíte nic vrtat, bourat ani složitě montovat.

TV kanálů

včetně prémiových

hodin zpětného přehrávání

(7 dní)

hodin kapacity nahrávek

Vyberte si balíček na míru

START balíček

88 kanálů (56 kanálů v HD)

+ 50 rozhlasových stanic

Pozor v měsíci prosinci máme pro vás dárek, v balíčku najdete i prémiové kanály Filmbox (14 kanálů), Extasy ve 4K a TV paprika. Od 13. 12. do 31. 12. pak kanál AMC a Minimax. Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.

Balíček testovací

271 kanálů (143 kanálů v HD)

+ 20 rozhlasových stanic

Pro interní použití

Sportovní

+ 12 kanálů (11 kanálů v HD)

Důležité upozornění: od 1. 7. 2019 je možné TV kanál Eurosport sledovat pouze na SmartTV nebo set-top boxech, na webu a mobilním telefonu to není možné. Objednejte si SPORTOVNÍ balíček - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig. *nelze zakoupit samostatně - pouze k balíčku Základ nebo Standard.

189 Kč

 / měsíc

Základ

+ 85 kanálů (55 kanálů v HD)

Pozor v měsíci prosinci máme pro vás dárek, v balíčku najdete i prémiové kanály Filmbox (14 kanálů), Extasy ve 4K a TV paprika. Od 13. 12. do 31. 12. pak kanál AMC a Minimax. Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny kanály můžete navíc sledovat až 50 hodin zpětně a to kdekoliv v celé Evropské unii. V rámci balíčku si můžete spárovat až 4 zařízení: SmartTV, Apple TV, Android TV box, mobilní zařízení nebo počítač.

1,49 Kč

 / měsíc

Standard

+ 125 kanálů (80 kanálů v HD)

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem STANDARD. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřené na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky balíčku STANDARD se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Součástí balíčku je filmotéka. Všechny kanály můžete navíc sledovat až 7 dní zpětně a to kdekoliv v celé Evropské unii. V rámci balíčku si můžete spárovat až 4 zařízení: SmartTV, Apple TV, Android TV box, mobilní zařízení nebo počítač. *Důležité upozornění: TV kanál Eurosport sledovat pouze na SmartTV nebo set-top boxech, na webu a mobilním telefonu to není možné.

2,99 Kč

 / měsíc

TV tipy

Skleněný

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Přes hranici

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Můžete mi kdy odpustit?

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Houslový klíč

Dostupné v balíčku

START balíček

MEG: Monstrum z hlubin

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Alfa

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Potápěč

Dostupné v balíčku

START balíček

Další balíčky

Relaxxx

+ 13 kanálů


Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně - vždy je potřeba ho mít s některým z hlavních balíčků.

+


39 Kč

 / měsíc

Premium

+ 144 kanálů


Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou PREMIUM. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí HBO, FilmBox a mnoha dalších. PREMIUM Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Součástí balíčku je filmotéka. Všechny kanály můžete navíc sledovat až 7 dní zpětně a to kdekoliv v celé Evropské unii. V rámci balíčku si můžete spárovat až 4 zařízení: SmartTV, Apple TV, Android TV box, mobilní zařízení nebo počítač. *Důležité upozornění: TV kanál Eurosport sledovat pouze na SmartTV nebo set-top boxech, na webu a mobilním telefonu to není možné.

+


99,99 zł

 / měsíc

Mých 7

+ 4 kanály


Namixujte si 7 kanálů podle svého výběru. Každý měsíc je můžete změnit.

PO ZAPLACENÍ BALÍČKU se ve vašem nastavení účtu objeví možnost vyskládat si 7 prémiových kanálů z celkově nabízených 30.

Po 30 dnech si můžete vybrat novou kombinaci balíčků.

K vašim 7 kanálům dostanete vždy zdarma 4 kanály Óčka v HD kvalitě.

Některé kanály jsou nabízené pouze společně ve skupinách: Eurosport 1 + Eurosport 2 (skupina Eurosport) a Animal planet + Discovery + ID Invesigation Discovery + TLC + Travel Channel (skupina Discovery).

+


1 Kč

 / měsíc

Další služby

Filmy

až 354 filmů


Balíček Filmy a balíček Be2Can je možné sledovat pouze na zařízeních: web, mobilní zařízení iOS a Android, Apple TV, set-top box SledovaniTV s novou aplikací, Arris box 4302, Samsung Tizen 2017 a 2018 AndroidTV. Užijte si stovky hodin zábavy s naší filmotékou. Je libo komedie, dokument, drama či romantický film? Na jednom místě v rámci naší aplikaci najdete více než 200 filmů, který se každý měsíc obměňují a tituly se přidávají.

+


10 Kč

 / měsíc

Test rychlost Internetu

Pro snadné změření rychlosti Internetu na vaší přípojce doporučujeme nezávislý test od sdružení CZ.NIC NetMetr.
Tip: Před spuštěním testu zavřete všechny okna prohlížeče a jiné aplikace, které mohou přenášet data - výsledek by byl o jejich přenos nižší.

 

Aktuality

Novinky březen 2019
Posílení internetu,  televize, zákaznický servis a reklamace.

Zlevňujeme IP televizi!
Jen za 99 Kč nebo ZDARMA!
Více v Služby - Televize

Rozvoj sítě v roce 2017
Souhrn, progres a výsledky za kompletní rok.

... více aktualit