Televize (IPTV)

NOVINKA! Od 1. 2. 2019 snižujeme základní cenu na 99 Kč!
Máme nejlevnější internetovou televizi v okolí!
Pokud máte od nás Internet s vyšším tarifem, máte TV zdarma!
S námi ušetříte!

SledovaniTV.cz

S naším připojením můžete slevovat televizi z vašeho počítače, mobilních telefonů a zejména klasické televize.

Základní balíček, který obsahuje základní sadu programů, nabízíme jen za 99 Kč měsíčně (nebo ZDARMA!). V ceně je zpětné přehrávání po dobu 7 dní a nahrávky v délce 50 hodin. Na 14 dní si můžete službu vyzkoušet ZDARMA (stačí registrace na http://sledovanitv.cz).

Dále nabízíme rozšiřující balíčky. Jejich aktuální nabídku  a detailní informace najdete na partnerském webu https://sledovanitv.cz/info/cenik

Naši televizi můžete sledovat z moderní televize, tzv. Smart TV, bez nutnosti zakoupení set-top-boxu. Podporujeme televize značek Samsung, LG, Panasonic a nově Hisense.

Pro sledování na starších a nepodporovaných TV můžete zakoupit set-top-box.

Programy jsou k dispozici v kvalitě SD, HD, Full HD a 4K (v přípravě).

Naše služba se liší od konkurence vysokou kvalitou streamů při poměrně nízkém datovém toku - tj. běží spolehlivě i na WiFi připojení. Podporujeme i moderní formát H.265.

 

Díky službě SledovaniTV můžete sledovat své oblíbené pořady kdekoliv a kdykoliv. Nestihli jste svůj oblíbený pořad? Můžete se jednoduše vrátit v čase nebo si pořady automaticky nahrávat. Výhodou SledovaniTV je podpora množství zařízení: SmartTV, AndroidTV, AppleTV, mobilní telefon či počítač. Nabízíme také náš set-top box, který z každé televize udělá tu chytrou ;). O své TV kanály navíc nepřijdete ani o dovolené, fungujeme v celé EU. SledovaniTV - Televize pod palcem!

V klidu si vše vyzkoušíte

Okamžitě sledujete několik TV kanálů zdarma.

Kdykoli a kdekoliv v EU

Oblíbené pořady, seriály, nahrávky a živé vysílání funguje i po celé EU.

Jednoduchost

Nemusíte nic vrtat, bourat ani složitě montovat.

TV kanálů

včetně prémiových

hodin zpětného přehrávání

(7 dní)

hodin kapacity nahrávek

Vyberte si balíček na míru

START balíček

75 kanálů (48 kanálů v HD)

+ 48 rozhlasových stanic

Pozor v měsíci říjnu máme pro vás dárek, v balíčku najdete i prémiový dětský kanál Cartoon Network. Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.

Balíček testovací

265 kanálů (137 kanálů v HD)

+ 18 rozhlasových stanic

Pro interní použití

Základ

+ 72 kanálů (47 kanálů v HD)

Pozor v měsíci říjnu máme pro vás dárek, v balíčku najdete i prémiový dětský kanál Cartoon Network. Užijte si naplno základní skupiny televizních kanálů. České a zahraniční televize doplněné o sportovní, hudební, filmové a zahraniční stanice včetně českých rádií. Všechny GO kanály můžete navíc sledovat kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.

1,49 Kč

 / měsíc

Sportovní

+ 10 kanálů (9 kanálů v HD)

Důležité upozornění: od 1. 7. 2019 je možné TV kanál Eurosport sledovat pouze na SmartTV nebo set-top boxech, na webu a mobilním telefonu to není možné. Objednejte si SPORTOVNÍ balíček - programovou nabídku, která Vás už nikdy nenechá na holičkách při hledání zábavy. Nabídne Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig. *nelze zakoupit samostatně - pouze k balíčku Základ nebo Standard.

2 Kč

 / měsíc

Standard

+ 107 kanálů (68 kanálů v HD)

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem STANDARD. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřené na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky balíčku STANDARD se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Zpětné sledování 7 dní je možné u vybraných kanálů. Součástí balíčku je filmotéka. *Důležité upozornění: od 1. 7. 2019 je možné TV kanál Eurosport sledovat pouze na SmartTV nebo set-top boxech, na webu a mobilním telefonu to není možné.

2,99 Kč

 / měsíc

TV tipy

Alfa

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Interstellar

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Úsměvy smutných mužů

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Fakulta

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Soukromá válka pana Wilsona

Dostupné v balíčku

START balíček

Úniková hra

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Můžete mi kdy odpustit?

Dostupné v balíčku

Balíček testovací

Další balíčky

Relaxxx

+ 13 kanálů


Relaxační balíček pro dospělé, plný erotiky a vzrušení. *není možné zakoupit samostatně - vždy je potřeba ho mít s některým z hlavních balíčků.

+


39 Kč

 / měsíc

Premium

+ 141 kanálů


Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou PREMIUM. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí HBO, FilmBox a mnoha dalších. PREMIUM Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Zpětné sledování 7 dní je možné u vybraných kanálů. Součástí balíčku je filmotéka. *Důležité upozornění: od 1. 7. 2019 je možné TV kanál Eurosport sledovat pouze na SmartTV nebo set-top boxech, na webu a mobilním telefonu to není možné.

+


99,99 zł

 / měsíc

Další služby

Filmy

až 345 filmů


Balíček Filmy a balíček Be2Can je možné sledovat pouze na zařízeních: web, mobilní zařízení iOS a Android, Apple TV, set-top box SledovaniTV s novou aplikací, Arris box 4302, Samsung Tizen 2017 a 2018 AndroidTV. Užijte si stovky hodin zábavy s naší filmotékou. Je libo komedie, dokument, drama či romantický film? Na jednom místě v rámci naší aplikaci najdete více než 200 filmů, který se každý měsíc obměňují a tituly se přidávají.

+


10 Kč

 / měsíc

Test rychlost Internetu

Pro snadné změření rychlosti Internetu na vaší přípojce doporučujeme nezávislý test od sdružení CZ.NIC NetMetr.
Tip: Před spuštěním testu zavřete všechny okna prohlížeče a jiné aplikace, které mohou přenášet data - výsledek by byl o jejich přenos nižší.

 

Aktuality

Novinky březen 2019
Posílení internetu,  televize, zákaznický servis a reklamace.

Zlevňujeme IP televizi!
Jen za 99 Kč nebo ZDARMA!
Více v Služby - Televize

Rozvoj sítě v roce 2017
Souhrn, progres a výsledky za kompletní rok.

... více aktualit