Test rychlost Internetu

Pro snadné změření rychlosti Internetu na vaší přípojce doporučujeme nezávislý test od sdružení CZ.NIC NetMetr.
Tip: Před spuštěním testu zavřete všechny okna prohlížeče a jiné aplikace, které mohou přenášet data - výsledek by byl o jejich přenos nižší.

 

Aktuality

Koronavirus - omezení provozu
s ohledem na vývoj pandemie koronaviru jsme se rozhodli zavést následující omezení 
provozu. 

Problémy s voláním
Mobilní operátoři jsou přetíženi.

Novinky březen 2019
Posílení internetu,  televize, zákaznický servis a reklamace.

Zlevňujeme IP televizi!
Jen za 99 Kč nebo ZDARMA!
Více v Služby - Televize

... více aktualit


Novinky březen 2019

Vážení zákazníci, 

rádi bychom se s vámi podělili o důležité novinky a změny od roku 2019.

Inovace sítě (posílení Internetu)

Pokračujeme v přestavbě sítě na novou technologii 802.11ac. Zima inovace lehce pozastavila, ale v březnu by měla být většina vysílačů hotová, v průběhu dubna zbývající. Změnu pocítí zejména hráči her, které jsou citlivé na latenci. Ale i průměrné rychlosti vzrostou.

IP televize za 99 Kč!

Naši IP televizi provozujeme ve spolupráci se SledovaniTV.cz, což je jedna z nejlepších služeb IP televize v ČR. Měsíční cenu 149 Kč snižujeme na 99 Kč a dáváme ji zdarma k vyšším tarifům (Internet Plus a Internet Speed). Konkurence (např. satelitní televize) zdražuje, s námi takto ušetříte. Více informací najdete na http://www.tntech.cz/televize/

Zákaznický servis

Podařilo se nám zkrátit dobu reakce na zákaznické lince. Doba opravy technikem je stále max. do následujícího dne - většinu poruch jsme ale stihli vyřešit v tentýž den.

 Stále funguje noční a víkendová podpora dohledu. Po hovoru na zákaznickou linku vám přijde SMS, na kterou odpovíte a zadá se požadavek. Pracovník dohledu problém začne řešit. Neváhejte SMS odeslat, opravdu to funguje :-)

Reklamace

Jako novinku od roku 2019 zavádíme reklamační linku. Pokud nebudete spokojeni s kvalitou servisu nebo obecně s prací některého našeho zaměstnance, nahlaste operátorovi na lince, přiřadí požadavek přímo mně. Nebo napište na reklamace@tntech.cz Problém osobně prozkoumám a zajistím nápravu.

Pochybné nabídky telekomunikačních služeb

Poslední dobou chodí různé pochybné nabídky. Pokud máte zájem ušetřit za telekomunikační služby (Internet, telefony, televize), kontaktujte nás, uděláme vám kalkulaci na míru.

Za tým společnosti TNtech, s.r.o.

Petr Dvořák
jednatel společnosti